Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cestopisy

Příspěvky

19. 7. 2010

Trek okolo Annapuren - od Páji Pulchartové

/ Rubrika: Cestopisy / Komentářů: 3

ObrazekZajímavé informace květnového treku kolem Annapuren, zejména z toho důvodu, že ho  šli v obráceném směru než je obvyklé. Což když si vzpomenu na poslední sestup v klasickém směru, tak hned na úvod to musela být pořádná fuška, je tam snad 10 tis. schodů, uf...

 
Celý příspěvek

28. 5. 2010

Trek na Gokyo Ri přes Cho La pod Everest - popis, cestopis

/ Rubrika: Cestopisy / Komentářů: 0

ObrazekNa žádost jsme vše o treku na Gokyo Ri přes sedlo Cho La až pod Everest a Ama Dablam, dali dohromady a zde se můžete dočíst pár informací o treku a pak náš odlehčený cestopis po jednotlivých dnech:-)

 
Celý příspěvek

18. 12. 2009

Putování a informace z Nepálu - Gokyo, Kala Pathar pod Everest, od kamarádů Evy a Zdendy

/ Rubrika: Cestopisy / Komentářů: 2

ObrazekJak jsme slíbili přinášíme vám zajímavé postřehy z treku Evy a Zdendy z Moravy, kteří se vydali jako my na trek na Gokyo  dále pod Everest na Kala Patar a samozřejmě nevynechali památky v Kátmándů. Přivezli i pár informací o cenách, které se neustále mění podle kurzu dolaru. 

 
Celý příspěvek

28. 5. 2009

Trek Rolwaling (respektive pokus o R.) - popis, cestopis. Nejhezčí náš trek v Nepálu.

/ Rubrika: Cestopisy / Komentářů: 0

ObrazekDali jsme vše dohromady a tak zde naleznete náš kompletní odlehčený cestopis. Abychom vám přiblížili o co jsme se pokoušeli tak na úvod i trocha základních informací. Snad se nám někdy v budoucnu podaří tento nádherný trek realizovat podle našich představ:-) 

 
Celý příspěvek